Артемовское Медицинское Училище

Друзья Сайта

...

Чат

Наш опрос

Оцените сайт
Всего ответов: 436

Календарь

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ПРОТОКОЛ

 

від  24 квітня 2012 року

 

засідання  комісії  з питань працевлаштування  випускників  училища

 

Порядок денний:

 

1. Розподіл випускників  спеціальності  „Сестринська справа”  груп 1/32СС, 2/32СС, 3/32СС  та 4/32СС на робочі місця  за направленнями  обласного відділу  охорони здоровя  та з урахуванням  пропозицій  керівників  лікувально-профілактичних  установ Донецької області.

 

Слухали:

            Завідуючу    практичним навчанням  Журавльову Т.І., яка  доповіла про  наявність  направлень   обласного відділу  охорони здоров‘я  та пропозицій  керівників  лікувально-профілактичних  установ   Донецької області  для працевлаштування  випускників  училища  на посади   медичних сестер.

 

Постановили:

            1. Розподілити  випускників  2012 року  спеціальності „Сестринська справа”                       груп 1/32СС, 2/32СС, 3/32СС та 4/32СС на робочі місця  за направленнями  обласного відділу  охорони здоров‘я  Донецької  обелдержадміністрації  та згідно  з пропозиціями  керівників  лікувально -   профілактичних установ  Донецької області, а саме:

П.І.Б. студента

Місце  працевлаштування

Група 1/32СС


Безсмертна  Г.С.

МДКЛ №1 м.Донецька

Бобіна М.С.

МЛ №2 м.Артемівська

Глущенко М.  В.

МПЛ №2 м.Донецька

Гончарова М. О

КЛПУ Обласного госпіталя для ветеранів війни м.Святогірська

Гулевич В.В.

КЛПЗ «МЛ ім.В.І.Леніна»м.Слов’янська

Гуц О.О.

ЦПМСД №7 м.Донецька

Давиденко  О.А.

ЦПМСД №7 м.Донецька

Журавель К.Д.

ЦМЛ м.Селидова

Заволокіна  А.П.

МЛ №25 Донецька

Звагольська  В.Ю.

МЛ №2 м.Артемівська

Комарова А.В.

ЦПМСД №7 м.Донецька

Коршун К.С.

ЦПМСД м.Дзержинська

Нарижна Д.А.

МПЛ №2 м.Донецька

Неледва А.М.

ЦМЛ м.Світлодарська

Попова К.Ю.

ЦПМСД №2 м.Єнакієва

Прокопенко Ю.І.

МДЛ №2 м.Донецька

Рева О.Г.

Артемівська міська стоматологічна поліклініка

Солоннік І.В.

КЗ ЦПМСД №1  м.Краматорська 

Тебекіна  О.Ю.

МСП №5 м.Донецька   

Чопурян Н.Г.

ЦРЛ м.Артемівська 


Група 2/32СС

 

Буцьківська  С.С.

ЦПМСД №11 м.Донецька 

Василевська В.С.

ЦМКЛ №9 м.Донецька 

Верещагіна Т.М.

ЦПМСД №11 м.Донецька 

Григор’єва С.М. 

ЦПМСД №11 м.Донецька 

Зарицька М.В.

КЗ ЦПМСД №1 м.Краматорська

Емінян А.В.

ЦМКЛ №6 м.Донецька

Ковальова Ю.Г.

ЦПМСД №11 м.Донецька

Котлярова Г.В.

МЛ №20 м.Донецька

Кравченко  Т.В. 

ЦМКЛ №6 м.Донецька

Кривенкова С.В.

ЦПМСД №9 м.Донецька

Літовченко В.І.

МЛ №20 м.Донецька

Логвінова В.С.

ЦПМСД №1 М.Єнакієва 

Новікова І.С. 

КЛПУ МЛ ім.В.І.Леніна м.Слов’янська 

Петрова О.С. 

ЦПМСД №1 м.Краматорська

Посохова О.М.

ЦПМСД №9 м.Донецька

Сабельнікова В.О.

МЛ №7 м.Єнакієва

Стародубцева К.В.

ЦМКЛ №9 м.Донецька

Шляпцева Т.О.

ЦПМСД №1 М.Краматорська 

Глеба К.Р.

ЦРЛ м.Артемівська


Група 3/32СС

 

Аверіна О.М.

МЛ №20 м.Донецька 

Анісімова Ю.В.

ЦПМСД м.Дзержинська 

Бачкова Г.К.

МКЛ №21 м.Донецька 

Бондаренко М.А.

Загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, хворих  на скаліоз 1-2 ступенів м.Ясинувата

Борзиста Д.Д.

КЛПУ «Міський шкірно-венерологічний диспансер  м.Горлівки»

Біляєва В.В.

ЦПМСД №1 м.Краматорська

Буднова Т.О.

ЦМЛ №3 м.Донецька

Бутова  Н.С.

ЦПМСД №1 м.Краматорська

Деркач І.І.

ЦМЛ №14 м.Донецька

Дмитрев  А.В.

Міського міжрайонного онкологічного диспансера  м.Маріуполя

Євдокимова К.М.

МДЛ №2 м.Донецька

Закіян М.М.

МДЛ №2 м.Донецька

Катаєва А.О.

ЦПМСД №1 м.Краматорська

Лебедєва А.С.

МДКЛ №1 м.Донецька

Панченко А.О.

МКЛ №21 м.Донецька

Печкурова Т.В.

Загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, хворих  на скаліоз 1-2 ступенів м.Ясинувата

Сидоренко І.Г.

ЦПМСД №1 м.Краматорська

Ступа  О.О.

ЦПМСД №1 м.Краматорська

Фокіна Я.С.

Міського міжрайонного онкологічного диспансера  м.Маріуполя

Цепіль Д.С.

Міського міжрайонного онкологічного диспансера  м.Маріуполя

Шелковнікова О.В.

ЦПМСД м.Дзержинська


Група 4/32СС

 

Божко І.Д.

Загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, хворих  на скаліоз 1-2 ступенів м.Ясинувата

Буракова Г.А.

Артемівської міської стоматологічної поліклініки

Висока М.М.

«Красноармійський районний  Центр ПМСД»

Гоєва Ю.А.

МЛ №4 м.Соледара

Зубко В.В.

ЦРЛ м.Артемівська

Кутова К.В.

«Артемівський районний Центр ПМСД»

Падафєй  Є.В.

ЦПМСД №3 м.Донецька 

Симонова Д.В.

МДКЛ №1 м.Донецька

Сторожилова Н.Л.

МЛ №2 м.Артемівська

Лазорка Т.О.

МКЛ №21 м.Донецька

2. Згідно до постанови Кабінету Міністрів  України „Про Порядок працевлаштування  випускників  вищих  навчальних закладів, підготовка  яких здійснювалась  за державним  замовленням” від 22 серпня 1996 року №992  надати вільне працевлаштування  таким студентам:

- Бочкова К.О. - контрактна форма навчання;

- Богуславець Ю.В. - контрактна форма навчання;

- Бондар Н.Г. - контрактна форма навчання;

- Фесенко Ю.Ю. - контрактна форма навчання;

- Іваніченко Я.В. - контрактна форма навчання;

- Маноім Н.О. - контрактна форма навчання;

- Оросі Ю.І. - контрактна форма навчання;

- Пихтєєва О.А. - контрактна форма навчання;

- Плаксіна О.В. - контрактна форма навчання;

- Самойлик  Л.М. - контрактна форма навчання;

- Чернобровкіна  А.Г. - контрактна форма навчання;

- Башмакова Х. В. – вагітність І, (Довідка №489 від 03.04.2012р.);

- Кодацька Ю.Г. – вагітність ІІ, (Довідка №2/215 від 30.04.2012р.);

- Козирєва О.Л. – вагітність І, (Довідка №315 від 23.03.2012р.);

- Крищенко Г.В. – вагітність І, 16 тижд. (Довідка №1256 від 16.04.2012р.);

- Сорока К.С. – вагітність І, 12 тижд. (Довідка №107 від 20.04.2012р.);

- Перепелиця О.В. – дитині 2міс. (Свідоцтво про народження Серія 1-НО №466686 від 18.04.2012р.);

- Соловйова К.М. – дитині 1міс. (Свідоцтво про народження Серія 1-НО №461814 від 27.04.2012р.);

- Таган Д.Л. – дитині 11міс. (Свідоцтво про народження Серія 1-НО №399595 від 17.06.2011р.);

- Шибаєва А.В. – дитині 8міс. (Свідоцтво про народження Серія 1-НО №425211 від 20.10.2011р.);

- Соловйова Є.Ю. – дитині 9міс. (Свідоцтво про народження Серія 1-НО №416213 від 09.08.2011р.);

- Фещенко І.В. – дитині 5міс. (Свідоцтво про народження Серія 1-НО № 447705 від 24.01.2012р.);

- Чубатенко Г.В. – дитині 11міс. (Свідоцтво про народження Серія 1-НО №399716 від 15.07.2011р.);

- Єфименко Н.В. – дитині 2роки (Свідоцтво про народження Серія 1-НО 321719 від 02.03.2010р.);

- Підгайна О.С. – дитині 2міс. (Свідоцтво про народження Серія 1-НО 447971 від 23.03.2012р.);

- Івкова Н.В. – мати одиначка;

- Полякова Н.В. – мати одиначка.