Артемовское Медицинское Училище

Друзья Сайта

...

Чат

Наш опрос

Оцените сайт
Всего ответов: 432

Календарь

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ПРОТОКОЛ

 

від  14 червня 2011 року

 

засідання  комісії  з питань працевлаштування  випускників  училища

 

Порядок денний:

 

1. Розподіл випускників  спеціальності  „Сестринська справа”  груп 1/31СС, 2/31СС та 3/31СС на робочі місця  за направленнями  обласного відділу  охорони здоровя  та з урахуванням  пропозицій  керівників  лікувально-профілактичних  установ Донецької області.

 

Слухали:

            Завідуючу    практичним навчанням  Журавльову Т.І., яка  доповіла про  наявність  направлень   обласного відділу  охорони здоров‘я  та пропозицій  керівників  лікувально-профілактичних  установ   Донецької області  для працевлаштування  випускників  училища  на посади   медичних сестер.

 

Постановили:

            1. Розподілити  випускників  2011 року  спеціальності „Сестринська справа”  груп 1/31СС, 2/31СС та 3/31СС на робочі місця  за направленнями  обласного відділу  охорони здоров‘я  Донецької  обелдержадміністрації  та згідно  з пропозиціями  керівників  лікувально -   профілактичних установ  Донецької області, а саме:

П.І.Б. студента

Місце  працевлаштування


Група 1/31СС

 

Баранник Н.О.

МДКЛ №1 м.Донецька

Баришник Д.С.

ЦМЛ м.Димитрова

Башкова І.В.

ЦРЛ м.Артемівська

Білоус Ю.М.

Стоматологічна поліклініка м.Артемівська

Вінтонюк О.О.

МЛ №7 м.Єнакієва 

Дубініна Є.О.

МДКЛ №1 м. Донецька

Єніна Ю.М.

МЛ №1 м.Маріуполя

Єфімова Ю.І.

МЛ №7 м.Єнакієва

Калмикова Н.В.

ЦМКЛ №24 м. Донецька

Коробкіна К.О.

ДОКТМО м. Донецька

Коток Е.В.

ДОКТМО м. Донецька

Марцинюк К.О.

ТМО «Сім»я і здоров»я» м.Горлівка

Маслак Л.М.

МДЛ м.Єнакієва

Мелешко Т.С.

МДКЛ №1 м. Донецька

Погорєлова Н.А.

ДОКТМО м. Донецька

Подольська А.С.

МЛ №4 м. Мариуполя

Тарарєєва М.І.

ДОКТМО м. Донецька

Торяник В.О.

МЛ №7 м.Єнакієва

Хайнас  Т.О.

МДЛ №3  м. Донецька

Чегріна К.Ю.

КЛПЗ МЛ №1 м.Слов»янська

Шульга К.П.

МДКЛ №1 м. Донецька


Група 2/31СС


Білак Д.Ш.

ЦМЛ №18 м. Донецька

Букєй Н.А.

МОД м.Горлівки

Ганущак  В.В.

МЛ №25 м. Донецька

Герасимова  Ю.В.

ЦРЛ м.Артемівська

Глущенко Л.Г.

ЦМКЛ №16 м. Донецька 

Горгола О.Ю.

ЦМЛ м.Артемівська

Долбищук К.М.

ЦМЛ Новоазовського р-ну

Завадько  А.М.

МЛ ім.Леніна м.Слов»янська

Ілюшина Ю.Р.

ЛПЗ Слов»янського р-ну

Іскакова Ю.А.

ОКТЛ м.Донецька

Королькова Д.В.

МДЛ №3 м. Донецька

Кузіна М.В.

ОПЛ м.Жданівки

Куліковська М.В.

ЦМЛ №18 м. Донецька

Логинова  А.Є.

ЦРЛ м.Артемівська

Мазурець Д.В.

ЦМЛ №18 м. Донецька

Михайлова Т.І.

МЛ №4 м.Слов»янська

Однодворова М.С.

ОКТЛ м. Донецька

Плугова Ю.В.

ЦМЛ м.Авдіївки

Рогова Р.В.

МЛ ім.Леніна м.Слов»янська

Трофименко Д.Ю.

МЛ №25 м.Донецька

Щербіна К.В.

ЦМЛ №18 м. Донецька

Янковська  К.С.

МЛ №25 м.Донецька


Група 3/31С


Абрагамович  Г.М.

ДОКТМО м.Донецька

Бондарева І.О.

МПТД м.Маріуполя

Вашкова О.А.

ЦМКЛ №16 м.Донецька

Волвенкова Ю.О.

ЦМЛ м.Авдіївки

Ворона  М.А.

ЦМЛ Новоазовського р-ну

Гаврилова М.С.

МЛ ім.Леніна м.Слов»янська

Герасименко  М.О.

МДКЛ №1 м.Донецька

Гетун Н.О.

ЦМЛ №18 м.Донецька

Євсєєва В.Ю.

ЦМКЛ №16 м.Донецька

Калініченко Т.Л.

МЛ №1 м.Маріуполя

Дмитришина Н.І.

МДКЛ №1 м.Донецька

Лосєва А.О.

ЦРЛ м.Артемівська

Лук»янова К.О.

ЦМЛ м.Дзержинська 

Манзар Н.В.

КЛПЗ «МПТД» м.Артемывська 

Мартиненко  С.С.

КЛПЗ «Слов»янська ЦРЛ» м. Миколаївка

Мартинова Н.О.

ЦРЛ м.Артемівська

Мартишова  Т.Е.

ДОКТМО м. Донецька 

Мороз   А.К.

ЦМЛ №18 м.Донецька

Садовнича О.Ю.

МЛ №7 м.Єнакієва

Стоюшко Н.М.

ЦМЛ м.Авдіївки

Фещенкова О.Є.

ОКТЛ м.Донецька

Яблонська І.В.

ЦМЛ м.Авдіївки

Сиротюк Я.О.

МЛ №4 м.Слов»янська

Рубайко  О.В.

ясла-садок №48 «Дзвіночок» м.Часів  Яра  

Войтенко Н.В.

МДЛ м. Єнакієва


2. Згідно до постанови Кабінету Міністрів  України „Про Порядок працевлаштування  випускників  вищих  навчальних закладів, підготовка  яких здійснювалась  за державним  замовленням” від 22 серпня 1996 року №992  надати вільне працевлаштування  таким студентам:

- Козлова М.О. – контрактна форма навчання;

- Мітровка І.Л. - контрактна форма навчання;

- Сінькова Г.А. -  контрактна форма навчання;

- Грисенко А.Л. - контрактна форма навчання;

- Тарасенко С.М. -  контрактна форма навчання;

- Таламанюк В.І. - контрактна форма навчання;

- Сухорукова Г.В. - контрактна форма навчання;

- Піскайкіна С.В. - контрактна форма навчання;

- Сімончик О.М. - контрактна форма навчання;

- Нарижна А.Д. – вагітність І, 16 тижд. (Довідка №338 від 31.05.2011р.);

- Шеіна К.В. -  вагітність І, 23 тижд. (Довідка №2465 від 06.06.2011р.);

- Гуменюк С.С. – вагітність ІІІ, 17 тижд. (Довідка №986 від 18.05.2011р.)

- Говорунова Г.М.- вагітність ІІ, 35-36 тижд. (Довідка №61/198 від 14.06.2011р.);

 - Гомонова Н.В. – вагітність І, 28 тижд. (Довідка №578 від 16.06.2011р.);

- Горбенко Ю.В. – вагітність І, 23-24 тижд. (Довідка №18 від 09.06.2011р.);

- Трубіцина С.С. – вагітність І, 24-25 тижд. (Довідка №397/3 від 10.06.2011р.);

- Волошина Г.С. - вагітність І, 14-15 тижд. (Довідка № 1121 від 02.06.2011р.);

- Богданова О.С. – вагітність І, 14 тижд. (Довідка №25/1736 від 17.06.2011р.);

- Антакова В С. – вагітність І, 11 тижд. (Довідка № 24/1735 від 17.06.2011р.);

- Рубльова Н.О. – дитині 7 міс. (Свідоцтво про народження Серія І-НО № 374687 від 18.10.2010р.);

- Кудлата Е.Г. кизи – дитині 1 рік 4 міс. (Свідоцтво про народження Серія І-НО №321263 від 23.03.2010р.);

- Волошенко І.В. – дитині 6 міс. (Свідоцтво про народження Серія І-НО №358767 від 08.12.2010р.);

- Піддубна Т.В.- група інвалідності ІІ по зору (Довідка Серія ДОН-07 №062997 від 10.06.2009).